بوسیدن زندگی سریال مجموعه داستان خانواده

بوسیدن: زندگی سریال مجموعه داستان خانواده شبنم مقدمی مهدی سلطانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استرالیا دومین تیم ناکام قاره کهن ، برتری فرانسه در گام نخست

تیم پرستاره فرانسه با کمک تکنولوژی‌‌ای که جهت نخستین بار در تاریخ جام جهانی به کار گرفته می‌شود، نخستین بازی‌اش در جام بیست‌‌و‌یکم را برد.

استرالیا دومین تیم ناکام قاره کهن ، برتری فرانسه در گام نخست

برتری فرانسه در گام نخست/ استرالیا دومین تیم ناکام قاره کهن

عبارات مهم : فرانسه

تیم پرستاره فرانسه با کمک تکنولوژی ای که جهت نخستین بار در تاریخ جام جهانی به کار گرفته می شود، نخستین بازی اش در جام بیست و یکم را برد.

به گزارش تسنیم، در شروع سومین روز از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در گروه سوم این مسابقه ها، امروز (شنبه) از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیم های ملی استرالیا و فرانسه در ورزشگاه کازان آره نای شهر کازان به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی ۲ بر یک تیم ملی فرانسه به آخر رسید. در این بازی گریزمان در دقیقه ۵۸ از روی نقطه پنالتی و پوگبا در دقیقه ۸۱ جهت فرانسه و همچنین جدیناک در دقیقه ۶۲ از روی نقطه پنالتی جهت استرالیا گلزنی کردند.

استرالیا دومین تیم ناکام قاره کهن ، برتری فرانسه در گام نخست

نیمه اول

در نیمه نخست همانطور که انتظار می رفت، تیم پرستاره و جوان دیدیه دشان (جوان ترین ترکیب تاریخ تیم ملی فرانسه در بازی اول خروس ها در جام جهانی از سال ۱۹۳۰ با میانگین سنی ۲۴ سال و ۶ ماه) که امباپه ۱۹ ساله را به عنوان جوانترین بازیکن تاریخ فرانسه در جام جهانی در ترکیب داشت، در اکثر دقایق بر توپ و میدان مسلط بود و میل بیشتری به حمله نشان داد. در سمت برابر هم استرالیا به ضدحملات و ضربات شروع مجدد چشم دوخته بود تا از این طریق بتواند دروازه نایب قهرمان یورو ۲۰۱۶ را ترساندن کند و یک بار هم موفق به انجام این کار شد که این خطر با تصویر العمل به موقع هوگو یوریس دفع شد و او در نود و نهمین بازی ملی اش دروازه خروس ها را از فروپاشی نجات داد.

بازی فیزیکی استرالیا در این دیدار مانع از آن شد که فرانسوی ها بازی روان همیشگی خود را به معرض نمایش بگذارند و خروس ها با وجود تلاش های بیشترشان جهت گشودن دروازه حریف در نهایت راه به جایی نبردند. در سمت برابر ولی استرالیایی ها در دقیقه نهایی نیمه اول حمله خطرناکی روی دروازه فرانسه ترتیب دادند که آن هم به جایی نرسید و به این ترتیب دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

تیم پرستاره فرانسه با کمک تکنولوژی‌‌ای که جهت نخستین بار در تاریخ جام جهانی به کار گرفته می‌شود، نخستین بازی‌اش در جام بیست‌‌و‌یکم را برد.

نیمه دوم

در نیمه دوم بازی نسبت به نیمه اول، دو تیم بازی جالب تری را به نمایش گذاشتند و موقعیت های بیشتری خلق شد. فرانسه مانند نیمه نخست باز هم زیاد توپ و میدان را در اختیار دشت و جهت حمله روی دروازه استرالیا حمله نشان داد و در دقیقه ۶۰ بود که با یک حمله و ارسال عمقی جهت آنتوان گریزمان در محوطه جریمه حریف صاحب یک موقعیت گلزنی شد. لکیه مدافع حریف با یک تکل از پشت گریزمان را سرنگون کرد و خطر را دفع کرد. داور بازی در ابتدا دستور به ادامه مسابقه داد ولی لحظاتی بعد با مشورت با کمک داور ویدئویی خود و بازبینی صحنه، نقطه پنالتی را نشان داد و به این ترتیب جهت نخستین بار در این جام جهانی نظر داور با مشورت با کمک داور ویدئویی (VAR) برگشت. آنتوان گریزمان هم از این وقت نهایت استفاده را برد و از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۵۸ قفل دروازه ها را شکست.

خوشحالی فرانسوی ها ولی خیلی دوام نداشت چون در شرایطی مشابه در آن سوی میدان استرالیا صاحب یک ضربه پنالتی شد.

استرالیا دومین تیم ناکام قاره کهن ، برتری فرانسه در گام نخست

در دقیقه ۶۱ ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی ها در محوطه جریمه تیمش حرکت عجیبی انجام داد و با دست روی توپ ارسالی به وسیله بازیکنان استرالیا تأثیر گذاشت و داور با کمی تأخیر یک ضربه پنالتی به سود نماینده آسیا اعلام کرد. به این ترتیب بعد از ۴ دقیقه، «ساکروس» به وسیله جدیناک گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

بعد از مساوی شدن نتیجه، دو تیم بازی متعادل تری را ارائه کردند اگرچه فرانسوی ها در یکی دو صحنه موقعیت های خطرناکی داشتند که شلوغی محوطه جریمه حریف مانع از تبدیل شدن آنها به گل شد.

تیم پرستاره فرانسه با کمک تکنولوژی‌‌ای که جهت نخستین بار در تاریخ جام جهانی به کار گرفته می‌شود، نخستین بازی‌اش در جام بیست‌‌و‌یکم را برد.

در دقیقه ۸۰ ولی فرانسه مزد بازی بهتر خود را گرفت زمانی که در یک کش و قوس پل پوگبا با وجود مزاحمت مدافع فرانسه، با یک ضربه قوسی از روی سر دروازه بان حریف توپ را زیر تیر افقی دروازه استرالیا کوبید. در حالی که بازیکنان دو تیم در مورد عبور توپ از خط دروازه تردید داشتند، داور با استفاده از تکنولوژی خط دروازه اعلام کرد که ضربه پوگبا از خط دروازه عبور کرده و به این ترتیب دومین گل فرانسه به ثبت رسید و همین گل هم مسبب نخستین پیروزی خروس ها در جام بیست ویکم شد.

در این دیدار تولیسو از فرانسه و لکیه، بهیچ و ریسدون از استرالیا از داور کارت زرد گرفتند.

استرالیا دومین تیم ناکام قاره کهن ، برتری فرانسه در گام نخست

واژه های کلیدی: فرانسه | فرانسه | فرانسوی | استرالیا | جام جهانی | استرالیایی | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog