بوسیدن زندگی سریال مجموعه داستان خانواده

بوسیدن: زندگی سریال مجموعه داستان خانواده شبنم مقدمی مهدی سلطانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث قصاص جهت مردی که با همدستی زن پرستار،پیرزن را کشت

دی‌ سال 95 زن میانسالی در تماس با پلیس از جنایتی در خیابان جیحون خبر داد. به‌دنبال اعلام این خبر بود که بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق راهی محل شده است و با

قصاص جهت مردی که با همدستی زن پرستار،پیرزن را کشت

عبارات مهم : ایران

دی سال 95 زن میانسالی در تماس با پلیس از جنایتی در خیابان جیحون خبر داد. به دنبال اعلام این خبر بود که بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق راهی محل شده است و با جسد زنی 85 ساله رو به رو شدند که با ضربه ای به سر به قتل رسیده بود.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛زن میانسال که عنوان را به پلیس خبر داده بود، گفت: من پرستار خانگی مقتول هستم. لیدا ساعتی قبل مرا جهت انجام کاری بیرون فرستاد ولی هنگامی که برگشتم با جسد لیدا مواجه شدم.در ادامه مشخص شد که طلاهای پیرزن هم به دزدی رفته هست. پلیس در بازبینی دوربین های مداربسته ساختمان های اطراف دریافت پرستار خانگی با مرد میانسالی وارد منزل شده است و دست به قتل زده است.بدین ترتیب طاهره بازداشت و همدست او به نام حمید نیز خیلی سریع در دام پلیس افتاد.

متهمان به جنایت اعتراف کردند. حمید در تحقیقات گفت: بعد از جدایی از همسرم با طاهره آشنا شدم. یکی از روزها که با طاهره قرار داشتم او پیشنهاد دزدی از منزل زن سالمند را به من داد. مطابق نقشه روز اتفاق طاهره از منزل خارج شد و در منزل را باز گذاشت. هنگامی که وارد شدم ناگهان پیرزن شروع به داد و بیداد کرد. من هم با جسم مشکل ضربه ای به سرش زدم. بعد هم دست و پایش را بستم و طلاهایش را دزدی کردم. از منزل خارج شدم و طلاها را به طاهره دادم.

قصاص جهت مردی که با همدستی زن پرستار،پیرزن را کشت

با اعتراف متهمان این جنایت؛ زن و مرد جوان در دادگاه کیفری پای میز محاکمه رفتند. حمید از سوی قضات دادگاه کیفری به قصاص و زن جوان نیز به حبس محکوم شد. با تأیید حکم از سوی دیوانعالی کشور پرونده این جنایت جهت اجرای حکم به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

دی‌ سال 95 زن میانسالی در تماس با پلیس از جنایتی در خیابان جیحون خبر داد. به‌دنبال اعلام این خبر بود که بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق راهی محل شده است و با

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پیرزن | اعتراف | دادگاه | پرستار | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog